Главная » Без рубрики » Єлисейський палац закупив пилососи Rainbow

Єлисейський палац закупив пилососи Rainbow

Під час свого весілля кілька місяців тому Ніколя Саркозі почув від свого хорошого друга про те, що пилосос Rainbow не тільки чудово справляється з прибиранням, а й має очевидні переваги з точки зору профілактики алергії і збереження здоров’я. Незабаром після цього президент Франції замовив і придбав для своєї резиденції в Єлисейському палаці чотири пилососа Rainbow.

Після цього найпопулярніший у світі журнал моди ELLE зробив Rainbow центральним матеріалом випуску журналу, присвяченого тим відібраним редакцією продуктам і товарам, якими користуються знамениті люди в усьому світі.

Якщо в кращому будинку Франції Єлисейському палаці вибрали використовувати пилосос Rainbow, то чому б і Вам не використовувати його в своєму домі?

Пилососи Rainbow: якісна прибирання Єлисейського палацу

Екс -президент Франції Ніколя Саркозі вперше почув про існування пилососа Rainbow під час своєї останньої весілля. У простому розмові друг Саркозі повідав йому про багатофункціональну очисної системи, яка не тільки чудово справляється з усіма видами прибирання, але і має безперечні переваги з точки зору профілактики алергічних захворювань і збереження здоров’я.

Через деякий час екс -глава Французької держави розпорядився замовити і придбати для своєї резиденції в Єлисейському палаці чотири пилососа Rainbow. Дане придбання не залишилося без уваги преси і вже через місяць очисна система Rainbow стала центральним матеріалом випуску самого популярного у світі журналу моди — ELLE — присвяченого відібраним редакцією товарам, якими користуються знамениті люди всього світу.

Використання пилососа Rainbow в кращому будинку Франції — вагомий аргумент на користь вибору даного обладнання!