Главная » Про нас » История

История

История rainbow Джон Ньюкомб (John W. Newcombe) винайшов сепаратор, який був створений для видалення часток пилу з атмосфери при виробничих процесах, таких як, наприклад, шліфування. На початку 1926 сепаратор Джона Ньюкомба відкрив очі Леслі Гріну (Leslie H. Green), який придумав застосування сепаратора для побутового використання. Леслі Грін уклав угоду з Джоном Ньюкомбом, і, починаючи з 1927 року, мініатюрний « Newcombe Bagless » став першим очисною системою без фільтрів і мішків. У 1928 році була розроблена і представлена ​​модель для прибирання горизонтальних поверхонь.

1929р. На самому початку шляху

У 1929 році Леслі Грін створює нову корпорацію під назвою Rexair, що в перекладі можна інтерпретувати як «Король повітря ». В якості президента під час великої депресії він працював безкоштовно, що визначило виживання компанії Rexair. Почалася розробка і виробництво нового пилососа від Rexair.

 

 

1941р. Військові роки

У 1941 -му Rexair об’єдналася з корпорацією Martin – Parry, яка забезпечила компанію новими розширеними площами для виробництва. У воєнні роки Rexair і Martin – Parry виробляли військове спорядження. Після війни Rexair була у відмінній формі і переживала післявоєнний економічний бум. До 1947 року Rexair спільно з корпорацією Martin – Parry мала у своєму розпорядженні 200 регіональних контор і понад 3000 доларів.

 

 

1948р. Зростання продажів

У 1948 році продажі очисної системи від Rexair злетіли до небес. У 1953 році молодий амбітний продавець Ж.В. Сандерс (JV Sanders) з Осборна, штат Кентуккі, стає кращим дилером компанії за всю історію. Сандерс бив усі рекорди компанії і дуже швидко піднімався по службових сходах. Відбулося об’єднання Ward Industries і корпорації Martin – Parry, і штаб квартира Rexair переїхала в Детройт, штат Мічиган.

 

 

1955р. Народження «Rainbow»

У 1955 очисна система Rexair була перейменована в Rainbow. Ця зміна було визначено кардинальним поліпшенням процесу очищення і абсолютно новим дизайном. У 1958 році Сандерс був обраний Президентом та Генеральним менеджером компанії Rexair. До 1959 року виробництво Rexair здійснювалося на власні кошти компанії. В1960 році зростання числа продажів зажадав розширення виробництва, для чого були куплені виробничі потужності площею 30.000 кв. метрів в Cadillac, Michigan.

 

 

1959р. Модернізація Rexair

27 січня 1959 Сандерс і акціонери компанії змогли викупити Rexair у Ward Industries. До 1959 року все виробництво Rexair здійснювалося повністю на власні кошти компанії. Дистриб’ютори Rainbow тепер мали можливість бути незалежними власниками бізнесу, що дозволяло їм швидко досягти успіху і бути фінансово незалежними.

 

 

1969р. Постійний розвиток

У 1969 році Rexair набуває нові виробничі потужності площею 30000 кв. метрів в Cadillac, Michigan. Як результат постійного поліпшення продукту з’явилися нові приналежності, що представляють собою комплект насадок. Від насадки для чищення підлоги до аеродинамічних насадок для чищення килимів, а також засобів для полірування меблів, чищення килимів і чистячого концентрату для підлоги.

 

 

1986р. Rainbow по всьому світу

Новий Rainbow D3 надійшов у виробництво в 1980 році, це було повне кардинальне оновлення моделі за останні 20 років. З новим самоохлаждающімся двигуном D3 був першим апаратом з можливістю збору рідин.

З 1980 року Rainbow починає продаватися по всьому світу. Rexair розвиває міжнародну мережу продажів і дістрібьюціі.В 1986 Rexair відзначає свою річницю запуском у виробництво нового Rainbow D4. У результаті 5 -річної розробки і тестування новий Rainbow був задуманий Сандерсом, щоб бути кращою очисною системою в світі. Деякі наступні модифікації цієї моделі справно працюють в Україні донині.

 

 

2001р. Постановка на майбутнє

У 2001 році Пол Відовіч (Paul Vidovich) очолив Rexair як президент і головний адміністратор, а в 2002 -му він взяв на себе повноваження голови.

Пол почав свою кар’єру в 1971 році. Він з великим успіхом піднімався по кар’єрних сходах в бізнесі прямих продажів. Його бездоганні знання та навички в керівництві компанії вивели Rexair до виключно високих рівнів досягнень як в США, так і в багатьох інших країнах світу.

 

 

2004р. Rainbow E2 – series

З початку 2004 року Rexair почав випуск і реалізацію Rainbow Е2 – series.
Очисна система Rainbow серії Е2 – це оновлена ​​версія E -серії з додаванням кількох передових рішень.
Rainbow став ще більш потужним і ефекктівним.

 

 

2007р. Продукт XXI століття

2007 приніс новітні технологічні зміни в моделі Rainbow E2, вперше випущеної в 2004 році. У результаті ретельного планування, розробок і величезних фінансових витрат, новий Rainbow є найбільш потужною і ефективною моделлю за весь час виробництва і надає рівень потужності та очищення, що не має рівних у світі домашніх очисних систем.

 

2011р. Новий ергономічний дизайн

Шляхом постійних розробок очисна система Rainbow виходить на новий рівень, компанія випускає нову модель Rainbow – Rainbow E2 – black, яка стає володарем сертифікату Американської Фундації Астми і Алергії.

Комментарии запрещены.