Главная » Про нас » Cертифікати

Cертифікати

Сертификаты Rainbow

Сертифікат ISO 9001. Сучасне виробництво

Система Rainbow має сертифікат ISO 9001. Абревіатура ISO розшифровується як International Organization for Standardization (Міжнародна організація по стандартизації). Ця організація була заснована в 1946 році з метою розвивати загальні принципи стандартизації і проектувати на їх основі стандарти, що сприяють інтеграційним процесам в різних галузях і напрямах діяльності.

Сьогодні число компаній, сертифікованих за стандартами ISO 9001 (система менеджменту якості), вже перевищує 500 тисяч. Міжнародний стандарт ISO 9001 повністю відповідає російському ГОСТ Р ІСО 9001-2001. Виконання вимог цього стандарту дозволяє організації оптимізувати роботу, підвищити результативність системи управління, підвищити рівень якості продукції або послуг і, як наслідок, збільшити обсяг збуту продукції. Для споживача сертифікати ISO – це, в свою чергу, гарантія якості одержуваних товарів і послуг.

 

Сертификаты Rainbow

Сертифікат AHAM. Rainbow e2 – сертифікована Повітроочисні система.

Система Rainbow має сертифікат AHAM, що підтверджує її приналежність до класу воздухоочистителей. Абревіатура AHAM розшифровується як Association of Home Appliance Manufacturers (Асоціація виробників побутової техніки). Це американська організація, яка з 1967 року займається випробуваннями та сертифікацією побутової техніки, такої як холодильники, кондиціонери, зволожувачі, осушувачі та очищувачі повітря. Основна мета AHAM – допомогти споживачам вибирати дійсно якісну продукцію.

Свого часу Асоціація розробила для очищувачів повітря індекс CADR (Clean Air Delivery Rate), що дозволяє визначати ступінь очищення повітря від пилу, тютюнового диму і пилку. Чим вище цей індекс, тим у більших кількостях воздухоочиститель виробляє чисте повітря. В даний час практично всі очисники повітря відомих марок мають печатку AHAM. При цьому Rainbow є єдиним пилососом у світі, якому присвоєно індекс CADR.

 
Сертификаты Rainbow

Сертифікат CRI IAQ. Якісна і дбайлива очищення.

Система Rainbow має сертифікат CRI, що підтверджує, що Rainbow ефективно видаляє з килима пил і бруд, утримує її всередині фільтра і не псує зовнішній вигляд килима (чи не порушує його текстуру). Абревіатура CRI розшифровується як Carpet and Rug Institute (Інститут килимів). Це некомерційна американська організація, членами якої є понад 95 % виробників килимів в США. Сертифікат CRI допомагає покупцеві упевнитися, що обраний ним пилосос відповідає всім вимогам, що пред’являються сьогодні до якісної пилососа. Тестування Інституту килимів показують, наскільки той чи інший пилосос здатний видаляти бруд, утримувати пил всередині і запобігати пошкодження текстури килима. На думку фахівців CRI, система Rainbow підтримує ідеальну чистоту килима і тим самим збільшує термін його служби.

 
Сертификаты Rainbow

Сертифікат ETL. Безпека використання.

Система Rainbow має сертифікат безпеки ETL SEMKO. Такі сертифікати випускаються незалежним сертифікаційним випробувальним центром Intertek Testing Services. Абревіатура ETL розшифровується як Electrical Testing Laboratories (Лабораторії тестування електроприладів). Ці лабораторії існують вже більше 100 років – ETL веде свою історію з 1896 року. Сьогодні підрозділ компанії Intertek ETL SEMKO є світовим лідером з тестування, контролю та сертифікації електроприладів. Компанія вже давно вийшла за межі США (ETL Listed Mark), розробивши стандарти сертифікації для країн Європи (S Mark, GS Mark і CE Mark) і Латинської Америки (NOM Mark для Мексики, IRAM Mark для Аргентини та ін.)

Сертифікати ETL дозволяють виробникам електричних приладів у всьому світі досягти ринку збуту на конкурентоспроможних ділових умовах. Покупцям ETL допомагає вибирати якісні, сертифіковані і, що найголовніше, безпечні електроприлади для дому.

 
Сертификаты Rainbow

Cертифікат DSA

Компанія Rexair, Inc. є членом Асоціації прямих продажів (Direct Selling Association). Це американська торгова асоціація, що об’єднує провідні компанії, що поширюють свої товари та послуги безпосередньо споживачеві. Головною метою створення такої асоціації був розвиток індустрії прямих продажів, що виявилося тісно пов’язаним із захистом прав споживачів і підтриманням високих етичних стандартів бізнесу.

Сьогодні членами Асоціації прямих продажів є понад 200 компаній, серед них і всесвітньо відомі бренди. Всі вони беруть на себе зобов’язання дотримуватися положень етичного кодексу DSA. Асоціація розробила кодекс професійної етики по відношенню до покупців, а також кодекс, який регулює відносини компаній з її дистриб’юторами, відносини між дистриб’юторами і між компаніями. Кожна компанія, що бажає вступити в Асоціацію, повинна пройти випробувальний термін – 1 рік.

 
Сертификаты Rainbow

(УкрСЕПРО) Сертифікат якості України

Згідно із Законом України « Про підтвердження відповідності » для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю та персонал відповідають встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документа, встановленого чинним законодавством, використовується сертифікат якості.

Сертифікат якості є юридичним документом, який видається замовнику уповноваженим органом сертифікації, який відповідає за достовірність інформації, що у сертифікаті. Форма сертифікатів якості встановлюється в кожній з Систем сертифікації продукції, відповідно до нормативних документів, які регламентують діяльність цієї Системи сертифікації. В Україні діє Українська державна система сертифікації продукції (УкрСЕПРО). Форма сертифікатів якості в системі УкрСЕПРО встановлюється ДСТУ 3498-96. На внутрішньому ринку український сертифікат УкрСЕПРО більше важливий у питаннях довіри і престижу, ніж, наприклад, міжнародний сертифікат ISO 9001.

 
Сертификаты Rainbow

Asthma and Allergy Foundation of America
(Американський фонд Астми і Алергії)

Система Rainbow пройшла програму сертифікац Американським фондом Астми і Алергії. Вона була протестована за стандартом сертифікації пилососів ASP: 3:01 і визнана сприятливою для астматиків та алергіків. Програма була заснована кращими експертами в медицині спільно з найбільшою некомерційною органиации щодо захисту інтересів астматиків та алергіків – з метою забезпечити споживачів достовірною інформацією про продукцію, яка бореться з алергенами, під час прийняття рішення про покупку. Даний сертифікат підтверджує, що Rainbow очищає ваш будинок від алергенів і подразників і створює сприятливий клімат приміщень для алергіків і людей, що страждають астмою.

 
 

Сертификаты Rainbow

Сертифікат Відмінності. За надання якісного Сервісу та високий рівень обслуговування

У відповідності зі стандартами по роботі із споживачами та стандартами про надання сервісного обслуговування, встановленими в компанії Rexair LLC (виробник системи Rainbow), в 2011 році Сертифікатом від імені президента компанії Rexair нагороджений уповноважений офіційний представник і дистриб’ютор Rainbow в Україні – за якісне надання послуг та роботу з споживачем на території України.

Комментарии запрещены.