Главная » Cервіс » Корисні поради

Корисні поради

Чистка диванних і підголовна подушок

Швидко очистити диванні і підголовні подушки від пилу допоможе ефективна очисна система Rainbow. Спеціальний пакет для чищення Cushion Crunch Bag освіжить подушки і зробить їх «повітряними».

читати далі…

Освіжіть повітря в будинку

Освежите воздух в доме, фото, цена

Наповніть будинок приємними ароматами! Всього два ковпачка дезодоранту для видалення сторонніх запахів і пара крапель ароматизатора – і ви відчуєте справжню свіжість і силу природи.

читати далі…

Частка з аерозольним зрошенням!

Чистка с аэрозольным орошением!

Чи можна одночасно чистити і освіжати? Звичайно, так! Оригінальна насадка- розпилювач, надіта на трубку пилососа, дозволить вам розпорошувати аерозольні засоби, не відволікаючись від прибирання будинку.

читати далі…

Накачувати повітря за допомогою Rainbow!

Накачивать воздух с помощью Rainbow!

Не забудьте і про улюблені пляжних дрібницях ! Тепер надувати м’ячі, плавальні круги і навіть матраци стало дуже легко завдяки спеціальній насадці Inflator Tool з унікальними можливостями.

читати далі…

Чисті домашні тварини, рослини і одяг

Чистые домашние животные, растения и одежда

Cтряхніте пил з улюблених речей ! Rainbow представляє дві унікальні насадки: щітку для пилу Rainbow Dusting Brush і насадку для чищення м’якої оббивки Rainbow Upholstery Tool.

читати далі…

Підлоги з твердим покриттям? Не біда!

Полы с твердым покрытием? Не беда!

Немає межі чистоті! Щітка Rainbow Squeegee і рідкий концентрат Rainbow Floor Cleaner Concentrate відкривають перед вами нові можливості для додання ідеального блиску керамічній плитці і полам.

читати далі…

Насадка для чищення важкодоступних місць

Насадка для чистки труднодоступных мест

Втомилися від пилу, що скупчується в важкодоступних місцях? Вам допоможе зручна насадка Rainbow Coil Cleaner. Вона ефективно очищує змійовики, а також вільний простір між побутовою технікою і підлогою.

читати далі…

Щітка для пилу

Щетка для пыли

Навіть самі важкодоступні місця не доставлять проблем, якщо у вас є універсальна насадка – щітка для прибирання всього будинку. Тепер вічно Докучаєв вам пилу навряд чи вдасться сховатися!

читати далі…

«Промийте» водою повітря в приміщеннях

«Промойте» водой воздух в помещениях

« Впустіть » свіже повітря в свій будинок за допомогою унікальної очисної системи Rainbow. Застосування даного пристрою дозволяє ефективно очистити повітря в приміщенні від пилу і неприємних запахів, « зарядивши » його свіжістю.

читати далі…

Як зібрати розлиту рідину

Как собрать разлитую жидкость

Пролили на підлогу чай? Вас затопили сусіди ? Не впадайте у відчай ! У будь-який «мокрою» ситуації виручить насадка-шланг для збору рідини, а також спеціальна система AquaMate.

читати далі…

Електрощітка чистить не тільки килими

Электрощетка чистит не только ковры

Величезні килими, мініатюрні килимки, м’які покривала – всі вони дуже різні за фактурою і щільності, проте кожного необхідний догляд. Електрощітка Power Nozzle здатна почистити будь килимові покриття.

читати далі…

Освіжіть ліжко!

Освежите постель!

Свіжа постіль для приємних снів! Очисна система Rainbow дозволить очистити кожен елемент ліжку: від пружинного заснування до подушки. А дезодорант Rainbow Deodorizer – Air Freshener додасть вашому відпочинку ароматну нотку.

читати далі…


З питань звертайтесь до нас за тел. 38 044 524-12-24 (23), Вам із задоволенням дадуть відповідь.

Комментарии запрещены.